| curious01 a întrebat:

Acum ma mai uit la serialul In mintea criminalului, stie cineva daca pana la urma este prins Red John?

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

La un momendat o să fie prins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa fie, dar sa nu iti faci sperante mari pentru acel episod. e cel de mai rahat episod posibil. foarte dezamagit de cum au ales sa il prinda pe RJ.

| curious01 explică (pentru anonim_4396):

Parerea ta, mie mi-a placut, deja l-am vazut, a fost suspans destul, tu cum ai fi vrut sa-l prinda? eu nu vad un scenariu mai bun...clar ca ai fi vrut sa fie toata politia sa-l descopere intr-o ascunzatoare etc., el l-a prins singur... apropo: mai departe despre ce mai e? e interesant?

| anonim_4396 a răspuns (pentru curious01):

Ma refer la episod ca a durat 15 minute amarate. putea sa fie 2 3 episoade doar cu viata lui Rj, cum a ajuns sa fie un ucigas in serie, cum a ajuns sa aiba atatia prieteni, sa fuga de Jane, sa il pacaleasca etc. mi s-a parut foarte slab episodul. Sezonul 7 e facut la hoha pentru cei care se omoara cu Jane si Lisbon. Depinde de gusturi daca iti place sau nu, dar pentru mine a parut de umplutura.

| curious01 explică (pentru anonim_4396):

Unde as putea sa vad episoadele 10 si 12? ca ma uitam undeva, dar astea nu merg, multumesc.

| horansgang a răspuns:

Da, va fi prins

| justfriend a răspuns:

Da,va fi prins de Jane in sezonul 6 episodul 8 parca. Daca mai vrei detalii te ajut cu placere.E unul dintre cele mai geniale seriale posibile.

| curious01 explică (pentru justfriend):

Chiar acum ma porneam sa ma uit la sezonul 6 episodul 8, dupa ce din intamplare am vazut sezonul 5 episodul 22, merciii!

| curious01 explică (pentru justfriend):

Deja l-am vazut, merci... apropo: ce se va intampla mai departe o mica descriere te rog? vad ca mai sunt cateva episoade si inca un sezon.

| justfriend a răspuns (pentru curious01):

Red John va fi omorat de Jane, Jane se va retrage o perioada in Mexic parca.Se va intoarce dar C.B.I nu mai exista.Va fi angajat de F.B.I, va mai rezolva cazuri cu Lisbon si Cho acolo, desigur si cu alte personaje iar la sfarsit se casatoreste cu Teresa, serialul terminandu-se cu ea care-i spune ca este insarcinata.

| curious01 explică (pentru justfriend):

Unde as putea sa vad episoadele 10 si 12? ca ma uitam undeva, dar astea nu merg, ultumesc.

| curious01 explică (pentru justfriend):

Hei, salut, vreau sa stiu daca si in ce episod este prins Tomi Volker? in episodul ala cand cu jurnalista, nu fusese prins, multumesc.