| Csm121 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine! Caut de mult timp un film horror, este cu 4 tipi care au plecat intr-un fel de excursie fara prietene lor si ajung la un fel de casa cred, unde se tine o petrecere, acolo sunt drogati si vad tot felul de ciudatenii... help me please guys

3 răspunsuri:
| George20123 a răspuns:

The ritual? daca e asta, ai descris gresit filmul laughing))

| Pecuti_Dorel_1990 a răspuns:

Nu e seria hostel? Si acolo se intampla la fel, nu mai stiu in care parte din film ajung intr-o casa. Intr-unu din filme pleaca 4 băieții in Olanda(parca) si tot asa, sunt drogați si dupa vad chestii si incearca sa scape cu viata de cei care vor sa ii transeze :-)))

| Csm121 explică:

Nu baieti...nu e nici unul din astea, dar mersi frumos, le voi viziona si pe acestea! Cred ca filmul de fapt nu era film...si era un ep din serialul Black Mirror dar nu sunt sigur