| sebilions a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un film pe care l-am vazut recent. Cred ca e 2014-2015. E despre un grup de prieteni care sunt invitati de catre un alt prieten la el la casa de vacanta intr-o zona mai izolata si intr-un club din zona descopera un drog care ii face dependenti si incep sa se raneasca intre ei pana la urma cand se si ucid si supravietuieste doar cel care avea casa de vacanta si nu era afectat de drog. Proprietarul casei de vacanta era un afemeiat si un petrecaret. Dau funda celui care imi spune filmul.

1 răspuns:
| Vickyy a răspuns:

Nu mai știu dacă erau și droguri implicate, dar la partea cu crimele îmi sună a Truth or dare