| RiRikk a întrebat:

Buna TPU.Am vazut acum cativa ani un film despre un grup de oameni care au ramas blocati pe o alta planeta. Ei descopera ca urmeaza o lunga eclipsa de soare si dupa inceperea acesteia niste creaturi incep sa iasa din locuri intunecoase. Imi puteti va rog spune cum se numea filmul daca l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| RiRikk explică (pentru faramatania):

Mersiii mult. Nu ai idee cat de mult l-am cautat. Mi-ai imbunatatit seara.

| faramatania a răspuns (pentru RiRikk):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Este si o noua ecranizare a aceluiasi film din 2000 cu acelasi actor.
Riddick (2013):
http://www.imdb.com/title/tt1411250/