| ana maria a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc numele la acest film,deci este vorba despre o familie,mama,tata,baiatul si fata,ei au primit bilete sa plece pe o insula in vacanta, si acolo se incepe un adevarat haus.Fac cunostinta cu un trib dupa care se cearta cu ei si ramin ei singuri in jungla sa se lupte.Este comedie si e foarte amuzanta,a si inca toata astea,tribul,era o emisiune care ii filma pe ascuns,pls, cine imi spune primeste tot.

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Da frate am vazut filmul dar nu stiu cum se numeste cand aflu iti zic!