| Robotziii a întrebat:

ma poate ajuta si pe mine cineva va rog frumos. Am vazut un film dar nu ii mai tin minte numele. Va pot da niste detalii daca il cunoasteti va rog sa-mi spuneti numele... : era vorba despre un trib, intr-un sat care a fost navalit de alt trib, iar unul dintr-un trib avand sotia insarcinata a ascuns sotia intr-o grota, iar el a fost luat prizonier de tribul atacator. Daca stiti cum se cheama va rog frumos sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| seularts a răspuns:

Cred ca te referi la filmul asta: https://www.youtube.com/watch?v=gSw5l5jMnPM (Apocalypto de Mel Gipson)

| Robotziii explică (pentru seularts):

Multumesc frumos! asta este!

3 răspunsuri:
| AnakinSW a răspuns:

Daca gasesti numele da-mi si mie un mesaj te rog. Il caut si eu