| Devil21 a întrebat:

Ajutor!
Ieri am vazut niste secvente dintr un film la Tv iar astazi vreau sa il vad integral insa nu stiu cum se numeste
Filmul era cu un baiat simplu care trebuia sa se casatoreasca cu o vedeta si avea nevoie de ajutor pentru a organiza nunta in hambar, asa ca ii cere ajutor unei prietene la fel de simpla ca el... ajung sa faca o intelege :el o ajuta cu gardul casei iar ea se ocupa de nunta lui ...in final cei doi (cred) se indragostesc. VREAU NUMELE FILMULUI! VA ROG

6 răspunsuri:
| Devil21 explică (pentru CatalinVictor1985):

Nu,din pacate nu este acesta.
Oricum mersi

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Devil21):

Daca ai putea sa spui pe ce post de tv a fost filmul poate il voi gasi.

| Devil21 explică (pentru CatalinVictor1985):

Pe proTv si scria "cantec in doi" dar am cautat pe net si nu imi da acelasi film, am cautat si in engleza dar degeaba.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

The best of me 2014 am gasit dar nu cred ca este vorba despre el. E complicat cu acest post tv care schimba des filmele. Pur si simplu nu ai cum sa gasesti un film daca in program scrie altceva si nu cunosti macar un actor in acel film.
https://www.youtube.com/watch?v=mrEvBiqoeRc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai reusit sa gasesti filmul? Pe ce data l ai vazut? Esti sigură ca era pe pro tv?