| denisa17 a întrebat:

Buna TPU.
ma puteti ajuta sa descopar numele unui film pe care il caut de mult timp va rog frumos!
era vorba despre un cuplu care doreau sa se casatoreasca dar parintii lui sau ai ei nu erau de acord. Inainte de nunta fata nimereste intr-o calatorie cu un fotograf(cred ca cel care era angajat ca fotograf de nunta) si ajung intr-o camera de hotel la un moment dat, nu stiu exact ce se intampla dar stiu ca fata ramane cu fotograful si nu cu cel care urma sa se casatoreasca. e comedie filmul.
ajutor va rog

1 răspuns:
| DjLau a răspuns:

Salut!

Vad ca inca n-a raspuns nimeni si chiar mi-a sunat cunoscuta descrierea filmului. L-am vazut si eu acu` ceva timp si mi-am adus aminte de el. Vezi aici:

http://www.cinemarx.ro/filme/Chasing-Liberty-Fiica-presedintelui-7233.html

Vizionare placuta, daca doresti sa il revezi! :)