| irinuk28 a întrebat:

Ajutor urgent;)). Cum se numesc filmele din videoclipul de mai jos?
https://www.youtube.com/watch?v=ZISztka7mHM&spfreload=1
Aș vrea să mi le spuneți pe toate, dar dacă nu, măcar să îmi spuneți câte știți :D.
Mulțumesc.
FUNDĂ urgent!;)).

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi toate, le-am găsit/și le găsesti la comentariul:CrazyChriss93/0:00 Cinderella Story 0:06 0:13 First Daughter 0:18 The Princess Diaries 2: A Royal Engagement 0:21 The Cutting Edge 3 0:37 0:46 A Cinderella Story 0:55 Chasing Liberty 1:05 The Cutting Edge 2 1:13 1:21 The Notebook 1:27 Carriers 1:40 A Cinderella Story 1:47 The Other End of the Line 1:56 If Only 2:05 The Cutting Edge? 2:14 2:22 The Cutting Edge 2 2:28 The Princess Diaries 2 2:32 A Walk to Remember 2:47 The Notebook 2:55 Carriers 3:03 The Cutting Edge? 3:09 THe Cutting Edge 2 3:16 A C. S.

| irinuk28 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc mult de tot happy.Și eu m-am uitat peste comentarii, doar în mare parte, nu știu cum de nu mi-au "sărit în ochi", ca să zic așahee hee.

| faramatania a răspuns (pentru irinuk28):

Cu plăcere, mulțumesc și eu, sărbători fericite în continuare și un an nou plin de bucurii, de împliniri!

| irinuk28 explică (pentru faramatania):

Mulțumesc, la fel.Doamne ajută!
An nou fericit să aveți. happy