| nechiforboss a întrebat:

Alegeti intre : A)CSI New York; B).Ncis Los Angeles; C)Lie to me; D)CSI Miami; E)Ncis Ancheta militara; F)Frumoasa si bestia; G)Ncis New Orleans; H)JAG(Justitie militara); I. Minti Criminale; J)S.W.A.T. In caz ca nu va hotariti doar asupra unui serial ci aveti mai multe optiuni puteti intocmi un top in functie de preferintele voastre! Multumesc.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Eu iti zic ceea ce m-a pasionat pe mine si ar trebui sa vezi:
1- Lie to me
2- The mentalist
3- Criminal minds
4- Numb3rs
5- Arrow

Nu e un top sau o ordine, toate sunt seriale de oscar, incearca-le.

| CookieFace a răspuns:

Lie to me FTW!

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

1. Minti criminale
2. Lie to me
3. CSI Miami

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi dau un "top 10" happy

1. CSI Miami
2. CSI New York
3. Minti Criminale
4. Ncis Ancheta militara
5. JAG(Justitie militara)
6. Ncis Los Angeles
7. Ncis New Orleans
8. S.W.A.T.
9.
10. Frumoasa si bestiawinking

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lie to me e cel mai bun dintr-e cele de mai sus

| ChiarEu2 a răspuns:

Incearca si Breaking Bad, Prison Break, The Walking Dead sau comedii, cum ar fi How I Met Your Mother, The Big Bang Theory!

| justfriend a răspuns:

Clar Lie to me e cel mai bun dintre toate cele mentionate de tine happy