| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune ce serial e mai fain dintre CSI, Criminal Minds, The mentalist, Lie to me, NCIS Ancheta militara, Hanibal, hawaii Five-0, Sherlock, Dexter? Daca aveti alte ideii le astept cu bucurie. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Fiecare serial are ceva specific. Am urmarit majoritatea dintre cele enuntate si toate mi-au placut. Ar trebui sa dai o sansa fiecaruia si, dupa ce le vezi pe toate, sa-ti faci o parere care e mai bun. Daca poti...

| J0B0MAT a răspuns:

Am vazut Csi din toate astea, a fost bun.Eu ti-as recomanda Game of thrones, e serialul meu preferat.big grin

| Eastwood a răspuns:

The mentalist dar iti mai propun 2 : - Justified si The following ( o sa-l adori )!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criminal Minds ♡♡♡♡
The 100 ☆☆☆☆
Profilage smug

| Alexandra4500 a răspuns:

The mentalist, Sherlock si Dexter sunt seriale foarte faine. Iti propun sa urmaresti si Profilage sau Elementary.

| AdyDrD a răspuns:

Un film Horror si bun este UNFRIENDED