| Sadness12 a întrebat:

Alina Eremia si Dorian Popa din Lala Band sunt impreuna si in realitate sau doar in "Pariu cu viata"? dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Doar in serial, in realitate Dorian are prietena, uite :

http://www.protv.ro/......iunea.html

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Doar in serial, Alin a dat un interviu in care a zis ca intre ei nu se intampla nimic in viata reala.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Doar in serial, Alina a dat un interviu in care a specificat ca sunt doar foarte buni prieteni in realitate.

| Sadness12 explică:

La Dorian ii sta mult mai bine cu Alina decat cu Eliza sad Dar asta e decizia lui nu ave noi ce sa facem sad

| Geani999 a răspuns:

Doar în serial sunt împreună. Scrie peste tot asta. Pup, fundă?