| rebecita a întrebat:

Ma cine stie daca alina eremia si dorian popa (Ioana si Andrei din LALA BAND )sunt impreuna!

4 răspunsuri:
| Aisha a răspuns:

Sunt doar prieteni foarte buni asa au declarat in cel mai recent interviu al lor pentru revista bravo. oricum alina e foarte ocupata cu bacu si cu filmarile si nu are timp de dragoste acum.

| Fly2Sky a răspuns:

Uneori ce-i in film nu-i adevarat!

| rebecita explică (pentru Fly2Sky):

Ce nu in intelegi ca acolo nu erau la filmari!

| rebecita explică:

Pai da mai da am vazut un filmulet facut acum 2 sap. cand erau la un magazin si dorian nu andrei i-a ziz alinei iubito vino putin si nu era vrajeala ca si sore a strigato ALINA!