| Imm0rtal a întrebat:

Alina Puscas feat. Grasu XXL - JUNGLA (Soundtrack Narcisa Salbatica) ( http://www.imm0rtal.ro/......180d9.html ). Fetele, o sa va uitati la telenovela?

9 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovela este perfecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place iubire si onoare mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! spre deosebire de telenovela trustului acasatv... narcisa salbatica e mai controversata are mai multa actiune...se vede ca e un prous argentinianwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Teresa a răspuns:

Sincer telenovelele de pe antena 1 mi s-au parut mereu foarte prost facute prefer sa ma uit la ceva de calitate pe acasa la "iubire si onoare" mai ales ca postu asta e specializat in telenovele deci na stie ce sa aleaga
deci raspunsul meu e nu

| sefata a răspuns:

Ma atrage mai mult iubire si onoare.

| Alexia_2635 a răspuns:

Sincer,nu.