| DariusRo1 a întrebat:

Salut TPU.
M-am apucat de One Piece de ceva timp deocamdată sunt la episodul 564 și aș vrea să știu în ce ordine ar trebui sa vad filmele.
Dacă mi-ați putea spune și după ce episod din One Piece sa le urmăresc ar fi genial.

1 răspuns:
| BursucDinCluj a răspuns:

Pai ca sa iti faci o idee filmele despre one piece sunt ca si niste filler eu zic sa te uiti pe site ul anime list la anul in care au aparut si sa te uiti intre episoadele care au aparut in aceeasi perioada. Unele filme.nu sunt wow precum primele cam cele mai. bune sunt one piece z si stampede parerea mea dar tu te poti uita la.toate