| Narfundo a întrebat:

Am auzit ca ar exista un film in care Leonardo Dicaprio este readus la viata...acesta fiind titanic 2 dar cu un alt titlu.Stie cineva cum se numeste filmu?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...nu exista filmul acela! este un trailer facut de fani ( unul facut bine ), trailerul acela este facut din mai multe secvente cu dicaprio puse la un loc, astfel incat sa para ca este un film!
... exista intr-adevar un film numit tianic 2! dar e o prostie, un film de duzina!

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Se numeste TITANIC 2 : Jack is back
dar nu se stie daca e film sau un video...

pa-pa

Întrebări recente