| MonsterPassion a întrebat:

Am auzit de la niste prieteni ca ar fi fost un episod super din "Ed Edd si Eddy" ceva super horror( parca) care a speriat multi copiibig grin imi puteti da un site unde il pot vedea?big grin era ceva gen "Creepypasta: The lost episode"

Răspuns Câştigător
| valisasu a răspuns:

M-ie prea frica
incepe asa eddy avea ochi rosii si il musca de brat pe jimmy din nebunie sara s-a dus la mormant dar jimmy s-a facut zombie ed credea ca era intr-un joc video ii impusca pe toti aapoi nez citea o reclama iar jonhny i-a mancat capul apoi se mai intamplau apropo episodul a fost difuzat din greseala in 2003

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Q5Th9Pm9hRk
Sper ca te-am ajutat.
Vizionare placuta si mult succes in viata.

| K3nT4YANDERE a răspuns:

Acest episod a fost difuzat din greseala pe datile de 7 octombrie 2003 pana pe 21 octombrie 2003, de curand inca se mai cauta raspunsuri la aceasta intrebare multi dintre ei inca nu stiu sau nici macar nu au auzit videoclip-ul se vedea intr-o imagine cu o foarte proasta calitate, fata de celalate episoade, din cate am auzit Autor-ul acestui episod era bolnav si din greseala a difuzat din nou episodul 1 si avea un continut foarte indecent deoarece Ed plangea (ceea ce nu sa mai intamplat) iar Eddy avea ochii rosii si din cauza starii lui de nervozitate il musca pe Jimmy de brat, iar prietena s-a Sara s-a dus la mormantul acestuia dar Jimmy s-a transformat intr-un zombie ed credea ca se afla intr-un jco video acesta ii impusca pe toti apoi Fata Nez citea o reclama si dintr-o data apare Johny i-a muscat capul si a inceput sa curga sangele si doar atat stiu! daca vrei sa mai aflii detalii :
https://www.youtube.com/watch?v=wihhOwiC6xQ