| ana_7298 a întrebat:

Am auzit de o serie Naruto manga. Si as vrea sa imi spuneti ce este cu ea si ce este povestit in ea. Funda si voturi >big grin

Răspuns Câştigător
| Crisstina07 a răspuns:

Este simplu cel care a creat Naruto, Masashi Kishimoto a scris manga(manga inseamna benzi desenate)iar apoi a aparut si animele naruto eu am citit toate numerele din manga de pana acum si in ea este povestit cea ce este si in anime numai ca in manga deja a inceput razboiul mondial cu alianta shinobi si mai este o diferenta intre manga si anime in manga nu sunt fille-re.
Poti citi manga Naruto pe animekage in fiecare miercuri apare un numar nou. Ssper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| cobra207 a răspuns:

Manga e o Banda desenata, totul depinde de popularitatea ei daca va fi creat si animeul. Daca manga va fi buna cu siguranta va aparea si un anime. Manga este ideea principala a serialului fara fille-re si desigur cu mult inainte decat acesta. Cel mai bine e sa citesti manga-ul in engleza ( cel mai bine japoneza dar nu cred ca stii), iar un site, adica site-ul care da primul manga-ul in engleza e mangastream.com