| KatyyLWA a întrebat:

Am cateva intrebari despre Jurnalele Vampirilor:
Cand vor avea Damon si Elena primul sarut?
Stefan se va hrani de acum in colo doar cu sange uman?(sunt la sezonul 1 ep 19 - Miss Mystic Falls)
Care-i legatura intre Elena si Katherine?
Elena va deveni vampir?

Funda la cel mai rapid raspuns.
Daca vreti sa vorbiti cu cineva despre TVD si nu aveti cu cine(ca mine) asta e id-ul meu: catalinapisicuta

Răspuns Câştigător
| DianaIsHere123 a răspuns:

1.Primul sarut il vor avea prin sezonul 2-3 si Damon o face sa uite.
2.Nu,Stefan va renunta la sangele uman, dar il va bea din nou mai incolo.
3. Elena este adoptata, dar de fapt este o urmasa a Katherinei(din familia Pierce).
4. Elena va deveni vampir abia in sezonul 4.

1 răspuns:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

De ce nu vrei sa te uiti in continuare fara sa pui intrebari...asa strici farmecul serialului, pentru ca orice episod e facut sa te tina in suspans...