| TiaFCRB a întrebat:

Am innebunit de o vreme incoace din cauza seriei "Intrumente Mortale", de Cassandra Clare, iar cand spun ca am innebunit, ma refer la faptul ca m-am apucat de Shadowhunters. serialul, si am vazut primul film "Orasul Oaselor".
Ceea ce vreau sa aflu este:
1. Cand se va face al doilea film si vor fi aceeasi actori?

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Al doilea film nu se mai face, nu te-ai lămurit până acum.A apărut serialul Shadowhunters care va cuprinde întreaga serie de cărți, în teorie, dacă nu va fi anulat și acesta până la urmă