| Adina_Georgiana_1997 a întrebat:

Am inteles ca va aparea partea a treia a filmului "Tres metros sobre el cielo". Adica asta a fost prima parte, apoi a doua "Tengo ganas de ti". Stie cineva cand va aparea urmatoarea parte? Dau funda celui care ma poate lamuri!

Răspuns Câştigător
| Povesticu1D a răspuns:

Nu se stie inca daca va parea si a treia parte a filmului.Primele doua sunt inspirate din niste carti italiene.Deci inca nu se poate spune exact daca va aparea.Dar oricum si eu as vrea sa apara... :*

1 răspuns:
| Nanami利 a răspuns:

Am citit undeva ca abia in 2014 va aparea a treia parte, si cica se va numi: Lo siento pero tu eres mi verdadero amor.Scrie pe google asta si iti va aparea mai multe detalii.:3