| Crazydyana a întrebat:

Exista cumva si partea a treia a filmului Tres metros sobre el cielo? Ca partea a doua stiu ca este Tengo ganas de ti.

Răspuns Câştigător
| ForYouBaby a răspuns:

Inca nu a aparut partea a3a insa este posibil sa isi faca aparitia happy

| Crazydyana explică (pentru ForYouBaby):

Sincer, chiar sper sa apara si partea a 3-a pentru ca cel de al 2-lea film a fost cam fad. Ma asteptam la alt final, totusi a lasat loc de interpretari cat de cat. Mersi oricum mult pentru raspuns :*.

| ForYouBaby a răspuns (pentru Crazydyana):

Cu mare placere :*!

4 răspunsuri:
| 123surprise a răspuns:

Nu, nu exista si a treia parte si eu m-am uitat cu prietena mea la film si am vazut a doua parte dar nu exista a treia, sorry.

| 123surprise a răspuns:

Nici macar la cinema nu se gaseste...