| fabianthekid a întrebat:

Am la istorie de dus un film sau documentar legat de primul sau al doilea razboi mondial si as vrea ceva recomandari sa nu duc ce aduc si alti colegi.
Daca stiti ceva interesant despre acest subiect astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

The pianist este un film foarte bun, uite-te la trailer si ai sa imi dai dreptate

pearl harbor iarasi un film bun

http://www.cinemarx.ro/tag/filme-cu-al-doilea-razboi-mondial/

the pianist krd ca este cea mai buna alegere... ramane la aprecierea ta...

funda pls

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

Ms mooooooolt