| justAgirl_8912 a întrebat:

Am mai pus intrebarea dar nu am gasit filmul...Deci unde pot gasi filmul buried 2010 (cu ryan reynolds)? va rog daca l-ati vazut online trimiteti-mi si mie linkul, nu conteaza daca are sau nu subtitrare, vreau sa vad cum este...

4 răspunsuri:
| Whisper1990 a răspuns:

Taz da e ok filmul... claritatea nu este stralucita, este filmat din cinama... doar atat am putut sa ofer, nu il gasesti in alte formate decat TS.

| TAZ_2382 a răspuns:

Avand in vedere ca dabia a aparut (29 September 2010) va trebui sa mai astepti o luna sau doua poate si mai mult pentru o versiune decenta.

| TAZ_2382 a răspuns:

SingurPeLume, l-ai incercat tu? bag mana in foc ca e un fake si avand in vedere ca e rar, probabil o sa cear parola : /

| TAZ_2382 a răspuns:

Hmm, deci am bagat mana in foc degeaba, offf oh well life goes on; D, nu ca ar vrea cineva parerea mea dar eu as astepta macar un R5.