| kegrtteger a întrebat:

Am nevoie de cel mai bun film western pe care il stiti si de cel mai bun film de actiune pe care il stiti.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Nu exista "cel mai bun" western, dar pot sa-ti sugerez cateva care sunt cu o clasa mai sus decat celelalte:
- Unforgiven (1992)
- Once Upon a Time in the West (1968)
- Dances with Wolves (1990)
- Stagecoach (1939)
- The Magnificent Seven (1960) - atentie, nu remake-ul din 2016

Nu sunt atat de cunoscator in materie de filme de actiune, dar as merge pe seria Indiana Jones, Die Hard I, Terminator 2 si John Wick.