| AlexSandu17 a întrebat:

Deci, este vorba de "The 100". Nu am vazut ultimul episod, dar sunt curioasa ce se intampla in el. Nu vreau chiar tot episodul, sa-mi ramana si mie putin suspans. Acum vine si întrebarea laughing :Finn moare? Dar Jasper? Moare si el? Bellamy se indragosteste de Clarke? Pentru ca am vazut ca Bellemy a salvat-o pe Clarke atunci când mergeau spre Jasper. Multumesc pentru orice raspuns :*

1 răspuns:
| MCRgurl a răspuns:

Nu ştiu la ce sezon eşti, dar îţi spun sigur că Finn moare.Nu îţi spun cum, că distrug tot. Jasper nu moare.Bellamy nu se îndrăgosteşte de Clarke, e "dezvăluit" mai târziu că Clarke preferă fetele laughing

Întrebări recente