| Mayar a întrebat:

Am o intrebare despre cum se numeste un film! Funda cine raspunde primul! Si vot ceilalti! Era un film in care o echipa de politisti inca in studiu sunt trimisi pe o insula ca sa exerseze, erau vreo...6. Si incep sa moara unul cate unul cazand in capcane planuite de unul dintre ei, fiecare murind din cauza slabiciunii sale. Primul moare ca ii ingheata picioarele si se rupe in doaua, apoi la unul ii e scos sangele si cand il misca aia vad ca era mort cu capul taiat si erau scris niste cifre, multe multe pe un perete de sticla.
In final ramane o tipa blonda care se temea de apa luptandu-se cu un tip in apa, in care aman2 isi tin respiratia, si sunt cu pistolul gata sa traga in care iese primul la suprafata. Cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Skarz a răspuns:

Filmul tau se numeste Mindhunters.