| VoicaMirela a întrebat:

Bună. Caut un film pe care l-am văzut acum mult timp. Era un film horror cu o familie ce nu știa că este moartă care credea că le bântuie cineva casa, iar pe final filmul a avut o întorsătură și și-au dat seama că ei sunt cei care bântuie si s-au dus în cer și au lăsat oamenii vi să trăiască liniștiți in acea casă. Știu că era și un pian in acel film.

4 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

The Others.

| adryang78 a răspuns:

Daaaa, "The Others". Bun film, foarte bun. "Ceilalți" este titlul în română.

| Andreimac a răspuns:

Familia Addams? happy

| waked78 a răspuns (pentru Andreimac):

Familia Addams nu vine de pe Youtube nici nu este Romanesc in origine :/