| Elvis98 a întrebat:

Dupa the twilight saga breaking dawn 2 mai urmeaza ceva? din seria the twilight saga?

9 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Nu

| ღSecretღ a răspuns:

Din pacate nu! crying Dar se zvoneste ca poate va aparea alta parte cu un alt nume, nu se va mai numi tha Twilight sagawinking

| Elvis98 explică (pentru ღSecretღ):

Daca gasesti ceva nou sa ma anuntiwinking

| expertu07 a răspuns:

Deocamdata The twilight saga: breaking dawn 2 este sfarsitul, dar regizorul a declarat untr-un interviu ca iar parea rau sa se termine si s-ar putea ca Breaking down 2 sa nu fie sfarsitul.

Asa ca noi asteptam in continuare big grin

| roxy_9486 a răspuns:

Nu. acesta este sfarsitul.

| Alexiaaa09 a răspuns:

Eu stiam ca Breaking dawn [2] a fost ultimul, dar mi-a spus cineva recent ca ar fi fost niste secvente cu fata Bellei care se indragosteste de Jacob. Nu stiu daca este chiar asa dar trebuie sa asteptam poate se mai anunta o noua parte happy

| MadduSnk a răspuns (pentru Alexiaaa09):

De fapt, fata Bellei si Jacob, chiar sunt sortiti unul celuilalt happy.

| Alexiaaa09 a răspuns (pentru MadduSnk):

Da, stiu asta dar nu stiu sigur daca va mai fi o parte happy

| bikutzza a răspuns (pentru Alexiaaa09):

Asa si este fata bellei va creste foarte repede si va decide sa mearga cu jacob in lume