| ASDW4LIFE a întrebat:

Multi oameni se uita la Titanic iar si iar, dar nu inteleg de ce. Mi se pare un film bun dar sa-l vezi aproape an de an mi se pare cam exagerat. Imi puteti explica de ce se uita destui oameni la Titanic an de an?

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

Este exact acelasi lucru ca la Singur Acasa, pur si simplu nu te saturi ori de cate ori te uiti la film si nu te plictiseste, cu toate ca stii ce se intampla deja.

4 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Spalare pe creier. La fel ca si ultra-redarea acelorasi melodii la radio.

| Sn4k3 a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un film frumos. Și eu l-am văzut de 20 ori și încă l-aș vedea. Ce sa faci, nu degeaba a primit 11 premii Oscar.

| cris54321 a răspuns:

E ca si cum ai asculta o melodie de mai multe ori. Lol cine face asa ceva?