| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da tot ce stiti despre adevaratul Titanic (nu cel din film) apreciez orice!

1 răspuns:
| AlleSeniorita a răspuns:

Chiar din primele zile, dispariţia Titanicului a fost împânzită de mituri şi legende. Pe lângă cele tradiţionale, la noi au ajuns şi versiuni fantastice. nu stiu ce sa zic happy

cea mai frumoasa poveste este cea a lui jack si rose.dar tragedia vasului skufundat de care se zicea ca,, nici dumnezeu nu poate scufunda acest vas''este adevarata.totusi din tragedie a ramas macar un likru bun:filmul acesta minunat!