| AndreiMasterX a întrebat:

Hei cine se uita la Titanic in momentul asta 21:20 dar sunt reclame acum? Daca e cineva care se uita ce parere aveti de film mi-e mi se pare unul destul de frumos tinand cont ca l-am mai vazut...

4 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Ii laughing

Crede'ma laughing. m'as uita si eu. dar l'am mai vazut. si prefer sa ascult niste muciaaa si sa mai vad ce se mai intampla pe TPUhee hee

Vizionare placuta in continuaree!hee hee

[ Andeee ‹з ] ^^

| princess97 a răspuns:

Chiar este interesant

| nicoleee30 a răspuns:

Eu ma uit! laughing Pot spune ca este extrem de frumos day dreaming dar si trist spre sfarsit :-

| AndreiMasterX explică:

Da stiu nu imi imaginez ce au trait supravietuitorii dovada ca avionul si vaporul sunt cele mai 'sigure' trasporturi eu nu cred asta uite dovezi mor mai multi oameni ca in accidentele de muncii periculoase... Cred ca aia de la clasa a3-a erau Nemti ori Irlandezi Faze si amuzante mai ales faza cu aia de la clasa a3-a ce petrecere mai aveau si aia nemtii irlandezii sau ce or fi ca erau si italienii am vazut