| waXonwaXoff a întrebat:

Ma voi uita la Avatar dar intai vreau sa vad Titanic pentru. ca el a fost primul film! de unde il pot descarca?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma Titanci e cel mai tare film! il iubesc mai mult decat orice film, l-am vazut de nenumarate ori si inca mai vreau sa-l vad. e ul film perfect! actorii(Kate Winslet si Leonardo DiCaprio) care joaca rolulire lui jack si rose, doi tineri cu vieti complet diferite, dar care se intalnesc la bordul Titanicului, indragostinduse, scufundarea Titanicului, care e f aproape de realitate, melodia ", my heart will go on", a lui celine dion, este pusa foarte bine in film, sa nu mai spunem ca pentru acest film a cantat celine dion melodia.cred ca este perfect si am citit pe net ca este filmul tuturor timpuriilor si ca va mai dura muult pana un altul sa-l ajunga. avatar nu e cine stie ce, sau cel putin pentru mm nu e mare lucru. ce vrei sa zici cu "primul film'? cred ca te referi la faptul ca a avut cele mai multe premii (16 in total)si ca este asa cum am zis filmul tutror timpuriilor.merita sa-l vezi.sunt multe situri de unde le poti lua, dar ai grija ca unele iti baga virusi su sunt ilegale, cum a zis si alexct.stiu ca nu prea te-am ajutat, dar macar ti-am zis cate ceva despre unul din filme. uitate neaparat la Titanic,(este favoritul meu :X), sigur iti va placea

| olivia2000 a răspuns:

Http://www.intv.ru/view/?film_id=19537 aici e titanik in rusa de pe un sait intv.ru acesta este avatar http://www. intv.ru/view/? film_id=99617 vizionare placuta