| ionutmix11 a întrebat:

Am o intrebare pentru fani [anime] :
Va mai fi un so\2 din btooom!?
As vrea sa raspunda doar cei informati,, laughing
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. Deocamdata este prematur sa deschidem subiectul "aparitia sezonului 2". Deoarece adaptatarea intr-un anime a fost facuta pana la capitolul 50, iar povestea din manga continua(in prezent fiind la cap 57).
Dar nu uita ca exista posibilitatea sa nu fie un sezon 2. Luand exemplu un alt anime ce are doar un sezon, incheindu-se acum aproximativ 3 ani. Iar povestea din manga a revenit in aceasta primavara dupa o pauza de arpoximativ 2 ani. Acum am facut referire la "HOTD",