| spirt1 a întrebat:

Am o nelamurire! Stiu ca o data pe un site anime(nu mai stiu unde) preciza ca o sa apara un nou sezon Shaman King.Pe wikipedia am vazut ca sunt si numere manga=deci logic ca o sa mai apara si anime. Daca au aparaut as dori un site sau ceva de unde le pot descarca sau viziona iar daca nu au aparut, doresc un site unde pot citi manga in romana sau in engleza.Multumesc.funditahappy

1 răspuns:
| victoas a răspuns:

Cauta pe net manga sau manga tv si gasesti o groaza de siteuri care se ocupa de astabig grin