| litere123 a întrebat:

Am primit, în urma abonamentului la Vodafone, trei luni gratuite pe platforma HBO. Dacă îmi activez contul și îl închid până-n acele trei luni, mă taxează? Există posibilitatea să nu mă lase să anulez contul?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pentru HBO nu te va taxa nimeni in aceste 3 luni de gratuitate, insa nu cred ca abonamentul la Vodafone il poti inchide fara sa platesti o taxa, care nu este deloc mica, pentru ca ai un contract in spate!
daca e vorba doar de "abonamentul" la hbo, nu ar trebui sa implice niciun cost faptul ca renunti la acesta platforma!

| Wr3nch a răspuns:

Daca il inchizi nu te taxeaza.