| byacool a întrebat:

Am ramas in pana de seriale
vreau sa vad seriale de genu "Pretty Little Liars" sau "Gossip Girl"
fundakiss
multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt o gramada de seriale de acest gen. Primele care imi vin in minte sunt: The Vampire Diaries
One Tree Hill
Glee!
Blue Mountain State
Smallville
Skins UK
Greek
Hellcats
Make It or Break It
Buffy the Vampire Slayer
10 thing I hate about you
As posta trailerul la fiecare serial sau o mica descriere, dar nu imi permite timpul. Sunt convinsa ca ai de unde sa alegi acum. Bafta!

3 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

The lying game, scris de aceeasi autoare care a scris Pretty little liar. Sau One Tree Hill.

| OnixXdd a răspuns:

The Vampire Diaries

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Mai poţi urmări Vampire Diaries; nu o să îţi pară rău happy.