| Angelsergiuboy a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva filme sa ma uit

am 17 ani deci

ganditiva si ziceti-mi filme pentru varsta mea

numi dati filme vechi ca nau farmec sunt absolut penibile

nici filme Horror ca nu suport genu ala

gen

Fantastic
Comedie
Aventura
Dragoste
Actiune

astept

Vreau TITLURI de filme

nu linkuri
nu vreau faze doar astea miau venit in minte
nu vreau faze cauta pe saitu nu stiu care
nu imi dati lista de N filme luate de pe google copy paste

1 film calumea

care NU l-am vazut FUNDA

asa cate 3-5 filme max 10

ASTEPT!

FUNDA pentru primul film bun care nu l-am vazut

dar pot zice ca am trecut linistit de 1000 filme vizionate

500-600 fiind doar anul asta

asa ca ASTEPT 1 film nou noutz care nu l-am vazut

sa se si gaseasca

sal pot descarca de undeva!

FUNDA!

8 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Step up 1 si 2
Mr Bones 1 si 2
Dragon wars
Fast track-No limits

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Mda.The Twilight saga ar fi bune pentru tine doar ca sunt un pic horror.adica sunt si fantastice si romantice dar sunt si horror.insa daca nu le-ai vazut ti le recomand cu caldura ca sunt bune pentru tine. P.S. : Saga amurg nu are 4 episoade, ci 5, doar ca ultimele doua nu sunt lansate inca. Am mai spus si mai zic o data: daca nu stiti bine cate filme sunt intr-o serie sau chestii din astea, documentati-va intai ca sa nu bagati oamenii in eroare.

| SamSon a răspuns:

Harry Potter si Talismanele mortii || - 2011

| eXtreme21 a răspuns:

The Twlight Saga, cele 4 episoade...

| Angelsergiuboy explică:

Am vazut twilight toate partile

altceva daca ai avea ar fi bun

| mihaelaalol a răspuns:

Pai,de exemplu:filmele Prince of Persia- sands of time; Piratii din Caraibe- pe ape si mai tulburi, Saga Amurg...

| oAnna a răspuns:

Astea sunt :
Yes Man ( comedie big grin nu ai cum sa nu il vezi Jim Carrey))
Prince of Persia -the sands of time ( aventura... f bun)
The Proposal
The way back
The princess diaries 2
Nici eu nu sunt adepta filmelor gen horror, si ar mai fi filme dar astea mi le'am adus aminte ca fiind f bune

| onename a răspuns:

Stomp the yard. este superb. Este posibil la inceput sa ti se para putin plictisitor, desi nu cred.E vorba de doi frati care danseaza step pe bani, unul dintre ei e Chris Brown, care moare,iar celalalt frate incearca sa ajunga cat mai sus cu dansul si sa- i demonstreze fratelui ca poate.
Poti viziona 'Awake' e foarte frumoooos numai ca iubita isi tradeaza iubitul. se intampla fix ce nu te astepti.
'Waiting for forever"
In caz ca mai vrei filme,ti-as sugera sa urmaresti un serial, de exemplu 'Heroes' : cel mai cel serial care l-am vazut vreodata,il recomand orisicui. Un om poate opri timpul, o majoreta e invincibila, etc. Nu e un stupid SF>Te tine in suspans in permanenta. Sper ca ti-am fost de ajutor.Incearca!:*