| Angelsergiuboy a întrebat:

Caut filme

gen

Comedie
Fantastic
Aventura
Actiune
Romantice

doar genurile de mai sus

FARA Horror

astept...

Vreau titluri
nu linkul etc

Astept...

Primul film care nu l-am vazut

si e bun

FUNDA!

5 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Housebroken,thor.the book of ely...

| fuckThisLife a răspuns:

Shutter island

| AlexyaLove a răspuns:

Ace ventura 2, Marley and me,Honey Ishrunk the kids(draga am micsorat copii),Honey I blew up the kid(Draga am marit copilul) Love Wrecked(Naufragiu pe insula dragostei-comedie romantica),The Animal,WhiteChicks(Doua pupeze albe),Blonde and blonder,The hottie and the nottie(o prietenie de pomina),Confesiunile unei animatoare,Pretty Woman(frumusica),The pricess diaries,Prabusirea,Teoria mitocanului,Kangoroo Jack, Racih stripes(zebra de curse), Look Who's talking now(uite cine vorbeste acum)

| KhalDrogo a răspuns:

Ok...sa vedem,deci pentru genul comedie uita-te la Kick Ass, e o comedie-actiune foarte foarte buna. Aventura-mister:Shutter Island, crede-ma daca nu l-ai vazut trebuie sa il vezi! Romantice:Mr Nobody e un film englezesc de dragoste de 5*, unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut... Sper ca am fost de folos.

| xPIKYx a răspuns:

Este un film pe care l-am vazut de 10 ori se numeste "Are we there yet?" ii comedie big grin