| IDrinkFast a întrebat:

Am si eu o intrebare era mai demult un film indian dar e destul de vechi foarte impresionant si numai stiu cum se numeste era vorba despre cei 3 frati care sau reintalnit impreuna cu mama lor o poveste foarte frumoasa, as vrea sa-l revad dar deoarece nu stiu cum se numeste nu pot.Va rog Ajutati-ma primul primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Nu sunt sigur, dar s-ar putea sa te referi la filmul Lantul amintirilor(1973). Ala este despre trei frati care se reintalnesc. Bafta!

1 răspuns:
| IDrinkFast explică:

Multumesc Anticipat! Ai Fundahappy