| DarkCat12 a întrebat:

Seara all happy, am si eu o intrebare. am vizionat mai demult un film si a-si vrea sa il revad doar ca nu stiu cum se numeste...
este vorba despre un baiat care avea o depresie, si vroia sa se sinucida de pe un pod, si atunci a aparut familia sa, si dup l-au dus la un spital, dupa el s-a razgandit si vroia sa plece, peste cv vreme a intalnit o fata ( emma roberts ) si pe el nu stiu numele de actor... poate stiti, mersi oricum, o seara placuta :*

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Se numeşte "It's a ki.nd of a funny story".

2 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Vezi ca ai gresit categoria... waiting

| blk23 a răspuns:

Poate e Remember me