| LionelJosh a întrebat:

Am si eu o intrebare si sper ca ma puteti ajuta. Am inceput sa ma uit de ceva vreme la Naruto Shippuden. Am vazut insa ca pe langa episoade mai sunt si niste filme. Cele care se petrec cand sunt ei mari( in shippuden) ma intereseaza. Ca sa ajung mai repede la subiect vreau sa stiu cand ar fi bine sa ma uit la filme. Eu sunt acum la ep. 155 din NS. Sunt sppam-uri in filme? pentru ca nu vreau sa aflu chestii dinaintewinking
Multumesc anticipatwinking Fundoi; x; x; x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut happy

iti marturisesc ca eu sunt din fire foarte nerabdatoare si nu m-am putut abtine sa ma uit la filme.
Ma asteptam sa aflu chestii noi, dar, din cate tin minte fiecare film se baza pe cate o peripetie de-a lui Naruto(indeplinirea unor misiuni), deci, cred ca ai putea sa te uiti...sunt foarte frumoase si te tin in suspansbatting eyelashes
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

2 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Deci...pe ce program? sau pe ce site sunt? pentru ca vreau si eu sa ma uit

| Bluu08 a răspuns:

Poti sa te uiti de acum la filmewinking