| Bitsuu a întrebat:

Am si eu o nelamurire: de ceva timp ma uit la serialul Lost si am ajuns la sezonul 3 la sfarsit si se termina cu ceva gen jack si kate s'au intors inapoi acasa, dar ei sunt inca pe insula.si urmatorul ep e tot asa in paralele cu ce se in tampla pe insula si cum ajnung ei acasa. Si nu mai inteleg cum e. Cine imi poate explica is mie, Dau funda:*

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Serialul arata momente din viata cand erau ei acasa, sau cum isi imagineaza ei.eu m-am uitat de 4 ori la serial.am inteles pana la la sez 5 la mijloc dupa aia e putin aiurea

| zhenkyn a răspuns:

In serial sunt momente cand fiecare erou isi aminteste viata sa inainte sa se urce in avion si sa nimereasca pe insula, probabil anume acestea episoade ai urmarit.

| curlyhair a răspuns:

Si eu m-am uitat la el si nu inteleg n-am inteles nimicstraight face
pai pe insula arata cam ce s-ar intampla daca ar ramane si "acasa"ce se intampla"acasa"