| Loly a întrebat:

Am tot auzit despre filmul A walk to remember si dupa cum vorbeau ceilalti despre el mi-a lasat o impresie destul de buna.Sa imi povesteasca si mie cineva despre ce este vorba si stiti daca va fi difuzat la Tv in perioada asta, pe ce canal si la ce ora? Ms.

1 răspuns:
| 9gag a răspuns:

Nu imi aduc aminte sa se fi difuzat la TV... oricum e vorba despre un ala si o aia, ala e super-cool, aia e fata de preot, spre final se indragostesc si la final ea moare de leucemie parca si GATA. Uita-te ca e fain. Succes