| irina222 a întrebat:

Despre ce e vorba in filmul A walk to remember? Va rog, ajutor. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Doi îndrăgostiţi, fata avea leucemie şi înainte să moară vroia neapărat să facă anumite lucruri care la prima vedere ar părea imposibile. Şi băiatul cu care este împreună îi indepline şte toate dorinţele. E superb filmul. Uită'te la el.Eu ştiu că după ce l'am văzut nu mai puteam închide ochii de umflaţi ce eraulaughing. De la jumate filmu am plâns încontinuu laughing

15 răspunsuri:
| Lady.Love a răspuns:

E vorba de iubirea dintre un baiat super rebel si o fata care e exact opusul lui. La inceput el si prietenii lui radeau mereu de ea ca se imbraca mereu cu aceeasi bluza, ca e foarte credincioasa si umbla mereu cu biblia dupa ea (tatal ei fiind predicator). Din cauza ca el facea prea multe prostii la scoala, directorul il pune sa lucreze la o piesa de teatru a scolii la care participa si ea. Fiindca ea il ajuta cu piesa, ei incep sa petreaca din ce in ce mai mult timp liber impreuna si el ajunge sa o cunoasca, astfel indragostindu-se de ea, desi ea il roaga sa nu o faca. El o ajuta sa-si implineasca toate visele si la un moment dat afla ca ea are leucemie (parca...sau ceva boala, nu mai retin exact). Se casatoresc si in cele din urma ea pleaca spre o lume...mai buna. Cam asta e. happy Sper ca n-am omis ceva, sau ti-am zis gresit.

| Bia:X a răspuns:

Da de ce nu te uiti la film?happy e foarte fain filmulhappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Inspirat dupa carte, care este de 2 ori mai buna.

| yoyodedeea a răspuns:

Lady love merita funditasad...:X:X:Xsi e frum filmu.merita vazut.

| dany4 a răspuns:

Chiar e super tare filmul, merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist, dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune bine @bianca.

Ti-l recomand. happy Are un final trist,dar filmul este foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de iubirea dintre un baiat super rebel si o fata care e exact opusul lui. La inceput el si prietenii lui radeau mereu de ea ca se imbraca mereu cu aceeasi bluza, ca e foarte credincioasa si umbla mereu cu biblia dupa ea (tatal ei fiind predicator). Din cauza ca el facea prea multe prostii la scoala, directorul il pune sa lucreze la o piesa de teatru a scolii la care participa si ea. Fiindca ea il ajuta cu piesa, ei incep sa petreaca din ce in ce mai mult timp liber impreuna si el ajunge sa o cunoasca, astfel indragostindu-se de ea, desi ea il roaga sa nu o faca. El o ajuta sa-si implineasca toate visele si la un moment dat afla ca ea are leucemie (parca...sau ceva boala, nu mai retin exact). Se casatoresc si in cele din urma ea pleaca spre o lume...mai buna. Cam asta e. happy Sper ca n-am omis ceva, sau ti-am zis gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de iubirea dintre un baiat super rebel si o fata care e exact opusul lui. La inceput el si prietenii lui radeau mereu de ea ca se imbraca mereu cu aceeasi bluza, ca e foarte credincioasa si umbla mereu cu biblia dupa ea (tatal ei fiind predicator). Din cauza ca el facea prea multe prostii la scoala, directorul il pune sa lucreze la o piesa de teatru a scolii la care participa si ea. Fiindca ea il ajuta cu piesa, ei incep sa petreaca din ce in ce mai mult timp liber impreuna si el ajunge sa o cunoasca, astfel indragostindu-se de ea, desi ea il roaga sa nu o faca. El o ajuta sa-si implineasca toate visele si la un moment dat afla ca ea are leucemie (parca...sau ceva boala, nu mai retin exact). Se casatoresc si in cele din urma ea pleaca spre o lume...mai buna. Cam asta e. happy Sper ca n-am omis ceva, sau ti-am zis gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de iubirea dintre un baiat super rebel si o fata care e exact opusul lui. La inceput el si prietenii lui radeau mereu de ea ca se imbraca mereu cu aceeasi bluza, ca e foarte credincioasa si umbla mereu cu biblia dupa ea (tatal ei fiind predicator). Din cauza ca el facea prea multe prostii la scoala, directorul il pune sa lucreze la o piesa de teatru a scolii la care participa si ea. Fiindca ea il ajuta cu piesa, ei incep sa petreaca din ce in ce mai mult timp liber impreuna si el ajunge sa o cunoasca, astfel indragostindu-se de ea, desi ea il roaga sa nu o faca. El o ajuta sa-si implineasca toate visele si la un moment dat afla ca ea are leucemie (parca...sau ceva boala, nu mai retin exact). Se casatoresc si in cele din urma ea pleaca spre o lume...mai buna. Cam asta e. happy Sper ca n-am omis ceva, sau ti-am zis gresit.