| parecare a întrebat:

Am urmarit pentru o 2a oara telenovela "numai iubirea" pentru ca prima oara cand m-am uitat nu am vazut ultimele episoade, doar ca acum am pierdut ultimul episod. Am vazut ceva pe youtube, cum lupesu se sinucide, ana si dan in biserica se casatoresc dar as vrea sa stiu pe larg ce s-a intamplat cu andreea si cum s-a terminat telenovela mersi mult si dau fundita si vot :**

Răspuns Câştigător
| estera91 a răspuns:

Http://efilmeseriale.org/......-07-12-557 dai aici si vizionare placuta:) sper sa iti fie de folos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea a plecat la mama ei la tara si acolo a nascut...

| estera91 a răspuns:

Dupa cum bine imi amintesc stiu ca Andreea ramasese gravida, cea mai tare faza exact la sfarsitul telenovelei andreea pleaca la tara, desculta cu un giamantan plin.

| estera91 a răspuns:

Http://efilmeseriale.org/......-07-12-557 min 43:44 e faza despre care ti-am povestit