| anonim_4396 a întrebat:

Ma uit la telenovela triumful dragostei...si inainte de craciun cu o saptamana nu m-am uitat si nu stiu ce s-a intamplat". imi poate spune cineva si mi-e ce s-a intamplat! Si am observat ca nu mai este filmul, s-a terminat de tot sau mai incepe dupa sarbatori? Cand incepe? si spuneti-mi ce s-a intamplat.in ultimele episoade inainte sa se intrerupa! va rog...(funda si vot!)

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Inca nu s-a terminat telenovela au intrerupt-o pana dupa sarbatorii.