| florin96ak47 a întrebat:

Am vauzt recent filme ca Fight Club, Se7en, American History X, World War Z si mi se par geniale! Imi puteti recomanda filme de genul? :~D (Actiune, Aventura, Thriller, Mister...) Ofer funda...

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

-Undisputed 2,3
-Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6
-Autumn
-Dimineata mortii
-The maze runner
-Percy Jackson 1, 2
-Jumper 1, 2. Astea mi se par foarte reusite si mai stiu dar nu imi vin acum in minte. Vizionare placuta!

| florin96ak47 explică (pentru Sn4k3):

Daca ai vazut The Maze Runner imi poti explica te rog, finalul? Pentru ce au fost testati acei oameni? Cum de traieste femeie aceea daca s-a sinucis? (sau nu)

| Sn4k3 a răspuns (pentru florin96ak47):

Pai l-am vazut mai demult si nu imi mai amintesc pentru ce au fost testati, dar aceea a fost doar prima etapa. O sa apara si urmatorul film, Maze Runner: The Scorch Trials, in care tot pamantul este un desert, deoarece a fost ars de soare. Acum, pamantul este cutreierat de - Fanatici - sunt oamenii care sunt infestati cu boli infectioase numite Flare, iar poienarii abia atunci afla ca sunt pe departe de a fi teriminat de fugit. Daca vrei sa aflii mai multe citeste cartea. Deci pentru ce au fost testati, si de ce acea femeie inca mai traieste nu stiu. Trebuie sa apara al doilea film, sau sa citim cartea. Si a aparut si volumul 3 care se numeste : The Death Cure. big grin, iar The maze runner 2 il vom putea vedea in 2015 prin septembrie sau octombrie.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The November Man (2014),Nightcrawler (2014),Predestination (2014),Autumn Blood (2013),Taken 3 (2015),The Anomaly (2014),The Prince (2014),Left Behind (2014),Henry-Portrait Of A Serial Killer (1986),5th Street (2013),White Bird In A Blizzard (2014),John Wick (2014),World War Z 2 (2015?),Phase 7 (2011),Blackhat (2015/nu a apărut încă)

| johnnny123 a răspuns:

Reservoir Dogs, Pulp Fiction, Leon, The Usual Suspects, Silence of the Lambs

| cristimaz a răspuns:

Uita-te la The Lone Ranger, toata seria Lord Of The Rings, Man of steel, seria The Hobbit, X-Men: Days of Future Past si multe, multe altele