| oOoAdkoOo a întrebat:

Am vazu demult un film care incepe cu o fata peste care da masina si ea ramane desfigurata pana cand intalneste un doctor care ii reface fata.Se indragostesc unu de altu dar la un moment dat ea descopera un tablou cu fosta lui prietena si observa ca seamana cu ea.nu mai stiu cum se numeste filmul ...va rog ma puteti ajuta?sad (funda:X)

2 răspunsuri:
| BeBe_9214 a răspuns:

Stiu despre ce film vorbesti.E rusesc din cate imi aduc eu aminte, iar acel barbat nu era indragostit de ea.Era obsedat de vechea lui sotie care chipurile era moarta dar ea fugise de la el... Daca nu ma insel si este filmul despre care vorbesc eu...big grin Daca este acesta o sa aflu azi si numele filmului ca acum nu mi-l aduc aminte big grin

| Jenny_9204 a răspuns:

Cand afli numele filmului da un mesaj pls.multumesc