| CiocolaticaDulshee a întrebat:

Am vazut acum cativa ani la televizor un film, era de groaza, o femeie care avea un copil mic, pe care il uitase in masina cand venea de la cumparaturi, s-a vopsit blonda si si-a ars parul, incepuse sa ii cada si s-a tuns scurt, si era ceva cu o papusa, copilul incepuse sa planga intr-o noapte si cand s-a dus mama lui la el gasise papusa aia in locul lui sau ceva de genul. nu mai stiu exact, asta e tot ce imi amintesc din el, si stiu ca mai avea o continuare pe care n-am apucat sa o vad. stiti cumva despre ce film e vorba? dau funda! big grin

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește „First Born" - Întâiul născut (2007) cu Elisabeth Shue.
http://youtu.be/1e9E83op_dc
Seară faină.